Ofertă acceptată Cumpărare directă

cazare regim 3 stele, 3 PERS.3 NOAPTI-data 17-20 sept.2026

Număr anunț
DA41070187
Autoritate contractantă
clubul sportiv scolar steaua (CUI 4453225)
Furnizor / câștigător
SPORT HOTEL & RESTAURANT 2026 S.R.L. (CUI 54379931)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
810,81 RON
Valoare atribuită
810,81 RON
Data publicării
28.08.2026 11:35
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

810,81 RON

din 810,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.