Ofertă acceptată Cumpărare directă

Catalog electronic 1450 elevi - pachet 10 luni 24edu

Număr anunț
DA41069443
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala Nr 39 ”Nicolae Tonitza” (CUI 29452438)
Furnizor / câștigător
TOPSMIN SOLUTION S.R.L. (CUI 29081062)
Cod CPV
48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
28.08.2026 10:53
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.