Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Studiu topografic in sistem WGS 84, cf. caietului de sarcini nr. 3435292 din data de 26.08.2026
- Număr anunț
- DA41069001
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0596 (CUI 13964180)
- Furnizor / câștigător
- CORNEL & CORNEL TOPOEXIM SRL (CUI RO6174812)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:26
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro