Ofertă acceptată Cumpărare directă

Distributie energie electrica

Număr anunț
DA41068791
Autoritate contractantă
Comuna Ghiroda (CUI 5517220)
Furnizor / câștigător
MCM BUSINESS LIGHT SRL (CUI 38117254)
Cod CPV
51112100-1 · Servicii de instalare de echipament de distributie a energiei electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.070 RON
Valoare atribuită
21.070 RON
Data publicării
28.08.2026 10:14
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.070 RON

din 21.070 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.