Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE COLECTARE DESEURI SIMILARE

Număr anunț
DA41067043
Autoritate contractantă
unitatea militara 01516 (CUI 26162561)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI RO24342060)
Cod CPV
90510000-5 · Eliminare si tratare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.173,44 RON
Valoare atribuită
8.173,44 RON
Data publicării
28.08.2026 07:46
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.173,44 RON

din 8.173,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.