Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii de sonorizare, DJ si entertainment Kirchweih -comuna Biled,Timis
- Număr anunț
- DA41067423
- Autoritate contractantă
- COMUNEI BILED (PRIMARIA) JUDETUL TIMIS (CUI 4847432)
- Furnizor / câștigător
- DANCE TRANCE S.R.L. (CUI 47237152)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 08:43
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro