Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii elaborare audit energetic -"Amenajare arhiva in constructie existenta- Corp C3"

Număr anunț
DA41036969
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
HRI?CU D. FLORIN-DIRIGINTE DE SANTIER (CUI 27115568)
Cod CPV
79212000-3 · Servicii de auditare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.009,60 RON
Valoare atribuită
3.009,60 RON
Data publicării
24.08.2026 11:18
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.009,60 RON

din 3.009,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.