Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de curatenie pentru sedii administrative cu personal calificat
- Număr anunț
- DA41069296
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA GIURGIU (CUI 5026672)
- Furnizor / câștigător
- HAPPY CLEANING & MORE SRL (CUI 37386742)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.959 RON
- Valoare atribuită
- 4.959 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:45
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.959 RON
din 4.959 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro