Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de salubritate stradala, cosire mecanica a ierbii, la Sala Polivalenta Tulcea
- Număr anunț
- DA41068420
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
- Furnizor / câștigător
- Servicii Publice Tulcea (CUI 22618640)
- Cod CPV
- 90611000-3 · Servicii de curatenie stradala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.766,44 RON
- Valoare atribuită
- 36.766,44 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:51
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36.766,44 RON
din 36.766,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro