Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de auditare financiara
- Număr anunț
- DA41069529
- Autoritate contractantă
- Comuna Vizantea-Livezi (Primaria Vizantea-Livezi) (CUI 4499621)
- Furnizor / câștigător
- LITVINCHEVICI H. ANA-MARIA - BIROU EXPERT CONTABIL (CUI 30618632)
- Cod CPV
- 79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:58
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.000 RON
din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro