În desfășurare
Anunț de participare
“Servicii de proiectare, asistență tehnică din partea proiectantului și execuție a lucrărilor pentru realizarea obiectivului de investiții: Regenerare urbană sustenabilă a zonei Cartodrom din municipiul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1179243
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Cod CPV
- 45223300-9 · Lucrari de constructii de parcari (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.821.271,98 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 14:23
- Termen limită
- 18.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279148
Documente
Documentația de atribuire
- 00_CU_778_din_08_06_2026.pdf.p7s
- 01_decizie evaluare initiala-Municipiul Suceava-Regenerare urbana zona Cartodrom, mun. Suceava.pdf.p7s
- 01_Plan de amplasare in zona.pdf.p7s
- 01_SF Piese scrise.pdf.p7s
- 02_Aviz ACET SV.pdf.p7s
- 02_Plan de situatie exisent.pdf.p7s
- 03_Plan de situatie proiectat.pdf.p7s
- 03_SF Liste.pdf.p7s
- 04_1_AAFC_1006272063_22_07_2026.pdf.p7s
- 04_2_AAFC_1006272063_22_07_2026. PS pdf.pdf.p7s
- 04_3_Contract_angajament_1006272063_22_07_2026.pdf.p7s
- 04_Plan situatie proiectat Strada Jupiter.pdf.p7s
- 05_Profil longitudinal Strada Jupiter.pdf.p7s
- 06_Aviz Thermonet SV.pdf.p7s
- 06_Plan situatie Aleea Jupiter.pdf.p7s
- 07_Profil longitudinal Aleea Jupiter.pdf.p7s
- 08_Plan de situatie Artera Promenada.pdf.p7s
- 09_Profil longitudinal Artera Promenada.pdf.p7s
- 10_Sectiuni transversale tip.pdf.p7s
- 11_Detalii.pdf.p7s
- 12_Lucrari de consolidare.pdf.p7s
- 13_Siguranta circulatiei.pdf.p7s
- 14_Instalatii electrice.pdf.p7s
- 15_Scurgerea apelor.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Formulare Cartodrom.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279148.pdf
- Model contract.docx.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (18.09.2026 15:00).
Valoare estimată
12.821.271,98 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.