Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
”Reparații str. Radu Negru (sector cuprins între str. Traian și str. Domnească)”
- Număr anunț
- SCNA1136488
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Cod CPV
- 45233252-0 · Lucrari de imbracare a strazilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.075.000 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 28.08.2026 14:26
- Anunț de participare
- SCN1176417
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (2)
Termen prelungit-
30.06.2026 08:26Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
-
29.06.2026 11:58Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1176417.pdf
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DAVIDE CONSTRUCT SRL CUI RO22291326
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
MOVILAND MET SRL CUI RO 33559735
Asociați 1
OBERCONS COMP SRL CUI RO 33979666
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GENDAV SRL CUI RO 21286399
Subcontractanți 1
GENDAV CONSTRUCT MONTAJ S.R.L. CUI 40765916
Valoare atribuită
0 RON
din 1.075.000 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.075.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.