În desfășurare Anunț de participare

”Reparații str. Radu Negru (sector cuprins între str. Traian și str. Domnească)”

Număr anunț
SCN1179245
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Cod CPV
45233252-0 · Lucrari de imbracare a strazilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.075.000 RON
Data publicării
28.08.2026 14:31
Termen limită
15.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1279138

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.