În desfășurare Anunț de participare

Achiziție tractor multifuncțional și tocătoare de vegetație în cadrul proiectului DOTAREA CU ECHIPAMENTE PENTRU COMPARTIMENTUL ADMINISTRAREA DOMENIULUI PUBLIC ȘI PRIVAT, COMUNA ILIA JUDEȚUL HUNEDOARA

Număr anunț
SCN1179247
Autoritate contractantă
Comuna Ilia (CUI 4374164)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287.439,13 RON
Data publicării
28.08.2026 15:04
Termen limită
10.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1279113

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (10.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.