În desfășurare
Anunț de participare
Execuție lucrări privind realizarea obiectivului “REABILITARE, DOTARE SI EXTINDERE SCOALA GIMNAZIALA HULUBESTI”, COD SMIS 335418, finanțat prin PROGRAM REGIONAL SUD-MUNTENIA 2021-2027
- Număr anunț
- SCN1179249
- Autoritate contractantă
- Comuna Hulubesti (CUI 4280272)
- Cod CPV
- 45214200-2 · Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.149.394,95 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 15:27
- Termen limită
- 28.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279167
Documente
Documentația de atribuire
- 02. Sectiunea 1 Instructiuni pentru ofertanti Hulubesti scurta.docx.p7s
- 03. Sectiunea 2 Caiet de sarcini Hulubesti.pdf.p7s
- 04. Sectiunea 3 FORMULARE Hulubesti.doc.p7s
- 05. Sectiunea 4 Clauze contractuale Hulubesti.doc.p7s
- 06. Declaratie DNSH_SCOLI.pdf.p7s
- 07. Extras de carte funciara.pdf.p7s
- 08. Certificat de urbanism.pdf.p7s
- 09. Studiu geotehnic.pdf.p7s
- 10. Ridicare topografica.pdf.p7s
- 11. Expertiza tehnica.pdf.p7s
- 12. Audit energetic.pdf.p7s
- 13. Avize obtinute conform Certificat de urbanism.pdf.p7s
- 14. Documentatie privind imunizarea la schimbarile climatice.pdf.p7s
- 15. DTAC_parte scrisa.pdf.p7s
- 16. DTAC_parte desenata.pdf.p7s
- 17. Proiect tehnic_parte scrisa.pdf.p7s
- 18. Proiect tehnic_parte desenata.pdf.p7s
- 19.1 Formulare C6_C9.pdf.p7s
- 19. Liste de cantitati fara valori.pdf.p7s
- 20. Autorizatia de construire.pdf.p7s
- 21. Formular F6 Grafic de executie semnat.pdf.p7s
- 22. Breviar de calcul rezistenta.pdf.p7s
- 23. Breviar de calcul instalatii electrice.pdf.p7s
- 24. Breviar de calcul instalatii sanitare.pdf.p7s
- 25. Breviar de calcul instalatii termice.pdf.p7s
- 26. Planse desenate dizabilitati.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279167.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (28.09.2026 15:00).
Valoare estimată
11.149.394,95 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.