Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,4% sub estimat

09100000-0 Combustibili

Număr anunț
DA41067534
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MATEI BASARAB, COMUNA BREBU (CUI 28977421)
Furnizor / câștigător
AGROPETROLICA 2001 SRL (CUI RO13923504)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,30 RON
Valoare atribuită
103,28 RON 6,4% sub estimat
Data publicării
28.08.2026 08:53
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103,28 RON

din 110,30 RON estimat 6,4%

Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 7,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.