Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet DDD 226 mp

Număr anunț
DA41065506
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Vasile Parvan (CUI 19221967)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE SA (CUI 18916672)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478,25 RON
Valoare atribuită
478,25 RON
Data publicării
27.08.2026 14:36
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 16:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

478,25 RON

din 478,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.