Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Transport ocazional sportivi
- Număr anunț
- DA41070456
- Autoritate contractantă
- COMUNA MEREI (CUI 3662541)
- Furnizor / câștigător
- EXPO ZENTRUM SRL (CUI RO31402660)
- Cod CPV
- 60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.174,48 RON
- Valoare finală
- 13.174,48 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 11:51
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 12:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.