Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii colocare server
- Număr anunț
- DA41070289
- Autoritate contractantă
- ARTE SI EVENIMENTE URBANE BUCURESTI (CUI 54533169)
- Furnizor / câștigător
- ZEN IT SOLUTIONS SRL (CUI RO34043464)
- Cod CPV
- 72514000-1 · Servicii de gestionare a instalatiilor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.680 RON
- Valoare atribuită
- 17.680 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 11:41
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 17:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.680 RON
din 17.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro