Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Betadine Solutie Cutanata 100mg/ml x 120ml-Egis Pharmaceuticals HU
- Număr anunț
- DA41069507
- Autoritate contractantă
- Spitalul General C.F. Brasov (CUI 4443280)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 985,80 RON
- Valoare atribuită
- 985,80 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:57
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
985,80 RON
din 985,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro