Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asigurare Auto RCA
- Număr anunț
- DA41069275
- Autoritate contractantă
- COMPLEX MULTIFUNCTIONAL "SF. ANDREI (CUI 39558429)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI RO17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.893,33 RON
- Valoare atribuită
- 1.893,33 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:44
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.893,33 RON
din 1.893,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro