Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Schema de intercomparare Major Inorganic & Routine Components in Drinking Water Proficiency Test
- Număr anunț
- DA41065157
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
- Furnizor / câștigător
- DECORIAS SRL (CUI 30888792)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.668,68 RON
- Valoare atribuită
- 2.668,68 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:16
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.668,68 RON
din 2.668,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro