Ofertă acceptată Cumpărare directă

MABRON 100mg/2ml x 5fiole (tramadolum)

Număr anunț
DA41034573
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI RO3572074)
Cod CPV
33661600-7 · Psihoanaleptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.544 RON
Valoare atribuită
3.544 RON
Data publicării
24.08.2026 08:06
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.544 RON

din 3.544 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.