Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii utilizare - "Sistem Electronic de Management Scolar"

Număr anunț
DA41070090
Autoritate contractantă
SCOALA "CONSTANTIN GAVENEA" TULCEA (CUI 13625931)
Furnizor / câștigător
SMART EDUTECH S.R.L. (CUI 47395926)
Cod CPV
48190000-6 · Pachete software educationale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.580 RON
Valoare atribuită
8.580 RON
Data publicării
28.08.2026 11:31
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.580 RON

din 8.580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.