Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare pubele

Număr anunț
DA41071000
Autoritate contractantă
Comuna Danesti (Primaria Danesti Vaslui) (CUI 4627313)
Furnizor / câștigător
STERK PLAST SRL (CUI 13330736)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.625 RON
Valoare atribuită
44.625 RON
Data publicării
28.08.2026 12:25
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.625 RON

din 44.625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.