Ofertă acceptată
Cumpărare directă
64788 2000W 240V soclu Gy16 CP72 - OSRAM, 64741 1000W 230V/240V R7S P2/7
- Număr anunț
- DA41070983
- Autoritate contractantă
- Opera Maghiara Cluj-Napoca (CUI 4288357)
- Furnizor / câștigător
- MARBO TRADE SRL (CUI RO5157511)
- Cod CPV
- 31512200-0 · Becuri cu halogen, bi-pin (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.845 RON
- Valoare atribuită
- 4.845 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:24
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.845 RON
din 4.845 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro