Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa pentru vizibilitate a proiectului Interreg NEXT România–Republica Moldova

Număr anunț
DA41070180
Autoritate contractantă
Comuna Balabanesti (CUI 4499303)
Furnizor / câștigător
ROTIPOPRINT PLIANTE SRL (CUI 31916947)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
702,50 RON
Valoare atribuită
702,50 RON
Data publicării
28.08.2026 11:35
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

702,50 RON

din 702,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.