Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale promotionale

Număr anunț
DA41068661
Autoritate contractantă
COMUNA AFUMATI (CUI 5001953)
Furnizor / câștigător
SEFE MEDIA S.R.L. (CUI 47685245)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.430 RON
Valoare atribuită
2.430 RON
Data publicării
28.08.2026 10:05
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.430 RON

din 2.430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.