Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Echipament aer conditionat Romstal Ecovent 9000 BTU inclusiv materiale necesare montaj si montaj
- Număr anunț
- DA41039697
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
- Furnizor / câștigător
- CARPAT INSTAL SRL (CUI RO26048118)
- Cod CPV
- 45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.777,64 RON
- Valoare finală
- 2.777,64 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 14:02
- Data finalizării
- 28.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.