Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RANOLAZINA ATB 375 mg DCI RANOLAZINUM
- Număr anunț
- DA41039331
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 145,50 RON
- Valoare atribuită
- 145,50 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 13:41
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
145,50 RON
din 145,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro