Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CURATENIE
- Număr anunț
- DA41070941
- Autoritate contractantă
- Directia Administrare Infrastructura Publica a Municipiului Brasov (CUI 54789311)
- Furnizor / câștigător
- PRIMO DEP TRANSILVANIA SRL (CUI 27839439)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.910,95 RON
- Valoare atribuită
- 3.910,95 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:21
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.910,95 RON
din 3.910,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro