Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADEZIVI

Număr anunț
DA41069806
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI (CUI 4701576)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
367,10 RON
Valoare atribuită
367,10 RON
Data publicării
28.08.2026 11:14
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

367,10 RON

din 367,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.