Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare panou personalizat pentru Comuna Vânători-Neamț

Număr anunț
DA41072193
Autoritate contractantă
COMUNA VINATORI NEAMT (CUI 2614279)
Furnizor / câștigător
Fundatia de Dezvoltare Locala Speranta-Activitate Economica (CUI RO25137985)
Cod CPV
31523000-8 · Indicatoare si placute luminoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
528,93 RON
Valoare atribuită
528,93 RON
Data publicării
28.08.2026 14:06
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

528,93 RON

din 528,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.