- Număr anunț
- DA41072078
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- EBAC TEHNIC S.R.L. (CUI 16734160)
- Cod CPV
- 43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.153,69 RON
- Valoare atribuită
- 1.153,69 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 13:51
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 13:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.153,69 RON
din 1.153,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro