Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale igienico-sanitare
- Număr anunț
- DA41071968
- Autoritate contractantă
- SC APA SERV TROTUS SRL (CUI RO27864203)
- Furnizor / câștigător
- LAZPREST COMPANY SRL (CUI RO30898591)
- Cod CPV
- 39831230-7 · Produse de eliminare a grasimilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 776,68 RON
- Valoare atribuită
- 776,68 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 13:39
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
776,68 RON
din 776,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro