Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament Protectie
- Număr anunț
- DA41071643
- Autoritate contractantă
- Complexul National Muzeal Curtea Domneasca Targoviste (CUI 4279693)
- Furnizor / câștigător
- ZUMONT SHOP SRL (CUI RO30278662)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.069,47 RON
- Valoare atribuită
- 16.069,47 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 13:13
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.069,47 RON
din 16.069,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro