Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rixathon 500mg conc.sol.perf*1fl*50ml F(RITUXIMABUM)_185411748_#RX
- Număr anunț
- DA41071428
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33652300-8 · Imunosupresoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.848 RON
- Valoare atribuită
- 3.848 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:58
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.848 RON
din 3.848 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro