Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese si accesorii IT

Număr anunț
DA41071301
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "CRISTIAN HERBEI" VARADIA DE MURES (CUI 29050708)
Furnizor / câștigător
CJ SOLUTIONS S.R.L. (CUI 47103061)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.267 RON
Valoare atribuită
1.267 RON
Data publicării
28.08.2026 12:49
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.267 RON

din 1.267 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.