Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de pază a obiectivelor ,bunurilor si valorilor,precum si consultanta!

Număr anunț
DA41071188
Autoritate contractantă
COMUNA RECEA (CUI 4384567)
Furnizor / câștigător
HERA GUARD S.R.L. (CUI 52004960)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.531,20 RON
Valoare atribuită
100.531,20 RON
Data publicării
28.08.2026 12:41
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 17:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.531,20 RON

din 100.531,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.