Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Workshop profesional ALOP 2026 – Noile norme metodologice privind angajarea, lichidarea, ordonanțare
- Număr anunț
- DA41069583
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- OK SERVICE CORPORATION SRL (CUI 1347190)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.600 RON
- Valoare atribuită
- 4.600 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 11:01
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 16:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.600 RON
din 4.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro