Ofertă refuzată Cumpărare directă

VTP

Număr anunț
DA40906193
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MANOLEASA (CUI 26217560)
Furnizor / câștigător
WALAND SRL (CUI 10790004)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare finală
1.600 RON
Data publicării
29.07.2026 12:58
Data finalizării
28.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.