Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ECHIPAMENTE SI CONSUMABILE
- Număr anunț
- DA41071771
- Autoritate contractantă
- COMUNA HODOD (RIMARIA COMUNEI HODOD) (CUI 3963714)
- Furnizor / câștigător
- PONGRACZ SRL (CUI 18274890)
- Cod CPV
- 31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.876,03 RON
- Valoare atribuită
- 2.876,03 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 13:23
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.876,03 RON
din 2.876,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro