Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si intretinere sisteme de securitate la incendiu
- Număr anunț
- DA41071502
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI RO9178894)
- Cod CPV
- 31625200-5 · Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.714 RON
- Valoare atribuită
- 3.714 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 13:03
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.714 RON
din 3.714 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro