Ofertă acceptată Cumpărare directă

Valva BIOPSIE - canal de lucru compatibil cu Olympus - de unica folosinta -Alton

Număr anunț
DA41071065
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
GENODYNAMIC SRL (CUI RO24994004)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
28.08.2026 12:31
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON

din 2.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.