Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru recuperare medicala

Număr anunț
DA41071018
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI RO26486690)
Cod CPV
33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.380 RON
Valoare atribuită
36.380 RON
Data publicării
28.08.2026 12:27
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.380 RON

din 36.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.