Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MENTENANTA/REVIZIE DAF - IF60AIF, IF61AIF, IF62AIF

Număr anunț
DA41070715
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
TH TRUCKS S.R.L. (CUI RO9951956)
Cod CPV
71631100-1 · Servicii de inspectie a utilajelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.587,71 RON
Valoare atribuită
20.587,71 RON
Data publicării
28.08.2026 12:06
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.587,71 RON

din 20.587,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.