Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse necesare pentru spect. Omul bun den Seciuan SR
- Număr anunț
- DA41070652
- Autoritate contractantă
- TEATRUL DE NORD SATU MARE (CUI 3897220)
- Furnizor / câștigător
- STAGE & SHOWTECH MANAGEMENT SRL (CUI RO25733414)
- Cod CPV
- 39531000-3 · Covoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.610 RON
- Valoare atribuită
- 23.610 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:02
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 14:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.610 RON
din 23.610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro