Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MELOXICAM ROMPHARM 15 mg/1,5 ml SOL INJ. X 5 FIOLE
- Număr anunț
- DA41034181
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.129,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.129,60 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 15:50
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.129,60 RON
din 2.129,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro