Ofertă acceptată Cumpărare directă

GELOFUSINE 4%, flacon PE (Ecoflac Plus) 500 ml cu dublu port de administrare FE95513

Număr anunț
DA41034496
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33692510-5 · Lichide intravenoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.275,50 RON
Valoare atribuită
2.275,50 RON
Data publicării
24.08.2026 07:42
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.275,50 RON

din 2.275,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.