Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii publicitate online
- Număr anunț
- DA41058827
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERCENI (CUI 4434010)
- Furnizor / câștigător
- RONEWS MEDIA GRUP S.R.L. (CUI 51078268)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 17:13
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 17:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.000 RON
din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro